A2 kategorijos kursai

ByVairavimo kursai

A2 kategorijos kursai

A2 kategorijos kursai

A2 kategorija – motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų.

A2 kategorijos vairavimo kursai Vilniuje:

Užsiregistruoti galite šiais būdais: Telefonu – nr. +37064077701 Elektroniniu paštu – a@autoklase.lt; Skyrelyje „Registracija“ Atvykdami į vairavimo mokyklą. Atvykdami į vairavimo mokyklą su savimi turėkite: Asmens tapatybės kortelę arba pasą; Piniginį įnašą (kursų kainos); 1 nuotrauką (3×4); Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą. Teorijos kursas: Teorijos mokymo kurso trukmė – 40 mokymo valandų; Kursai trunka apie 5 savaites; Organizuojami pirmosios pagalbos kursai; Išklausius teorijos mokymo kursą, laikoma galutinė įskaita. Praktinio vairavimo kursas + eksternu: Vairavimo mokymo kurso trukmė–10 mokymo valandų (5 praktinio vairavimo pamokos); Paskutinę praktinio vairavimo pamoką laikoma galutinė įskaita. Pradedant praktinio vairavimo pamokas su savimi reikia turėti: Vairavimo lapą išduotą vairavimo mokykloje; Galiojančią medicininę pažymą; Privaloma turėti pošalmį ir pirštines. Rekomenduojame turėti savo šalmą ir apsaugas. Praktinio vairavimo pamokoms vyksta vairavimo mokyklos motociklu. Siekiant saugiai vairuoti privaloma laikytis vairavimo instruktoriaus reikalavimų.

Kategorijos

AM – Mopedai ir lengvieji keturračiai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 15 metų. A1 – Motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 16 metų. A2 – Motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų. A – Triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 20 metų, išskyrus teisę vairuoti triračius. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą. Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų.

A2 kategorijaA2 kategorijos kursų kaina

Už vairavimo kursus galima atsiskaityti pavedimu arba atvykus į vairavimo mokyklą.

 Egzaminų Regitroje nauji pratimai. Aprašymas…