Greita užklausa

Klauskite ir mes mielai Jums atsakysime kaip galėdami greičiau!

KET testai

KET testas internetu. Kelių eismo taisyklės, saugaus vairavimo pagrindai.

KET testai (2014 m.). Siūlome pačią naujausią ir panašiausią nuotolinio mokymosi programą (KET testas 2014), kokia yra naudojama VĮ „Regitra“. Tai pati patikimiausia priemonė pasiruošti valstybiniams teorijos egzaminams VĮ „Regitra“, atnaujinti jau pamirštas teorines žinias, ar praradus vairuotojo pažymėjimą dar kartą išsilaikyti teorijos egzaminą. Ir tai Jūs galite padaryti Jums patogiausioje vietoje, bet kuriuo laiku, ten, kur yra interneto ryšys. Jei Jūs esate išvykęs už Letuvos ribų ir neturite galimybės spręsti KET testų vairavimo mokykloje, tačiau norite pasiruošti teoriniam vairavimo egzaminui, tai – ne problema, tikrai galime padėti. Mes siūlome Jums pačią naujausią, kas savaitę atnaujinamą 2014 metų KET testų sprendimo programą nuotoliniu būdu. KET testus galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Mokinius, sudariusius su vairavimo mokykla  sutartį „Eksternu“,  konsultuojame papildomai. Kelių eismo taisykles parsisiųskite čia…

Savo klientams suteikiame galimybę už šią paslaugą sumokėti  internetu per banką. Prisijungimo kodą, prisijungimui prie KET testų programos, gausite po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu. (Žiūrėti žemiau)

Pirmas žingsnis Antras žingsnis Trečias žingsnis
Išbandote nemokamai KET testą Pasirenkate testo trukmę/kainą:

5 val. – 9 Lt
10 val. – 16 Lt
20 val. – 28 Lt

 Apmokėkite pasirinktą sumą:LT717300010093482140
Rekvizitai

Informuokite apie apmokėjimą el. paštu:

kalvariju@autoklase.lt

Mes:
Atsiunčiame Jums prisijungimo kodą
  Atlikus aukščiau išvardintus veiksmus, prisijungimo kodas bus išsiųstas į Jūsų pateiktą el. paštą.

Iškilus klausimams skambinkite tel.:+37064077701 arba rašykite į el. p: kalvariju@autoklase.lt arba parasykite E-Užklausa

 Jūs:Prisijungiate prie KET testų.
Sėkmingai mokotės ir puikiai išlaikote egzaminą.
  • Įsigiję KET testų programos prisijungimo kodą, prisijunkite kodą įvesdami į baltą laukelį
 Laikas skaičiuojamas tik sprendžiant testą | Baigus atsijunkite !!!.

Iš kitų įmonių, užsiimančių KET testų pardavimu internete, mes išsiskiriame naujausia ir pastoviai atnaujinama, kokybiška ir panašiausia į VĮ „Regitra“ KET testų teorijos egzaminų sprendimo programa nuotoliniu būdu, kurią rengia UAB „ARS LEIDINIAI“.

Išbandykite nemokamą DEMO versiją

Užsakyti KET testų prisijungimo kodą | Demo versija | Nemokama.

Apie KET TESTŲ sprendimo programą

KET TESTUS galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Vairavimo teorijos egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų, kurie apima visus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Šiam testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Taip pat Jūs galite pasitikrinti savo žinias spręsdami kontrolinius testus K1 – K6, kurie apima tam tikrus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Klausimų skaičius, sprendimo laikas ir kita – tas pats kaip ir sprendžiant vairavimo teorijos egzamino testus VĮ “Regitra” arba laikant teorijos įskaitą Jūsų vairavimo mokykloje.

Vairavimo mokykla Jums siūlo:

Kokybišką KET testų sprendimo programą internetu.
KET testų sprendimo programą sukurtą kvalifikuotų specialistų ir atitinkančią visus reikalavimus.
Geriausią KET testų sprendimo programą nuotoliniu būdu iš siūlomų internete ar kur kitur.
Įmonės UAB „ARS LEIDINIAI“ KET testų sprendimo programą, kurie teikia kokybiškiausius ir profesionaliausius KET testus rinkoje.
KET testus lietuvių ir rusų kalbomis, kurie yra populiariausi tarp vartotojų Lietuvoje ir užsienyje!

Vairavimo mokykloje “Autoklasė” renkatės geriausias rinkoje vairavimo teorijos ir praktinio mokymo paslaugas!