Papildomos vairavimo pamokos

ByVairavimo kursai

Papildomos vairavimo pamokos

Papildomos vairavimo pamokos Jums

Papildomos vairavimo pamokos su profesionaliais ir savo darbą mylinčiais instruktoriais. Papildomas vairavimo pamokas gali užsakyti mūsų mokiniai, kitų mokyklų mokiniai, norintys perlaikyti vairuotojo pažymėjimą ir asmenys jau turintys vairuotojo pažymėjimus ir norintys tobulinti vairavimo įgūdžius.

Siekiantiems išlaikyti vairavimo egzaminus VĮ „Regitra“ padedame suprasti ir išmokti parkavimosi pratimus aikštelėje, vairavimo egzamino subtilybes važiuojant Regitros maršrutais. Aptariame vairavimo egzamino reikalavimus.

Skaitykite plačiau…

Siekiantiems tobulinti vairavimo įgūdžius vairavimo pamokas organizuojame atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pasirengimo lygį. Galime mokyti vairuoti jūsų pasirinktais maršrutais, praktikuotis vairuoti sudėtinguose eismo ruožuose, kuriais Jums reikia vairuoti vykstant į darbą ar kitur. Dirbdami kartu tikrai pasieksime norimo rezultato.

Sužinokite plačiau…

Papildomas vairavimo pamokas siūlome šių kategorijų būsimiems ar esamiems vairuotojams:

A kategorija motociklai: Yamaha Xj, Yamaha Fz6

A2 kategorija motociklai: Suzuki 500 GS

A1 kategorija – motociklai: Honda 125, Rex 125

B kategorija – automobiliai: Ford focus, Hyundai i30, VW golf, Kia Sorento

B kategorija automatinė transmisija (pavarų dėžė) – automobiliai: Škoda, BMW

BE kategorija – automobilis Kia Sorento + priekaba atitinkanti BE kategorijos reikalavimus (junginio svoris didesnis nei 4250 kg)

96 kodas – automobilis Kia Sorento + priekaba

Norite gauti daugiau informacijos telefonu? Skambinkite tel. nr.: +37065877771

Arba parašykite:

Greita užklausa

 

Patikrinimas ar tai ne robotas

Apie autorių

Vairavimo kursai administrator

Teorijos mokytojas - vairavimo instruktorius jau daugiau nei 11 m. A, A2, B, BE kategorijos. Dėkoju, kad lankotės mūsų puslapyje :-). Norite kokybiško, greito ir priimtina kaina vairavimo mokymo? Jūs per žingsnį nuo savo poreikio patenkinimo! Registruokitės ir mes Jūsų svajones paversime realybe ...

Komentarai uždaryti!!!