96 kodas

ByVairavimo kursai

96 kodas

96 kodas

Junginiai, kuriuos sudaro B kategorijos motorinės transporto priemonės ir priekaba, priklausanti B kategorijai. Priekabos krovinio skyrius turi būti uždara dėžė, kurios plotis ir aukštis yra ne mažesni už atitinkamus motorinės transporto priemonės matmenis. Uždaros dėžės tipo kėbulas gali būti šiek tiek siauresnis už motorinę transporto priemonę, su sąlyga, kad galinį vaizdą būtų galima matyti tik per išorinius motorinės transporto priemonės galinio vaizdo veidrodėlius. Didžiausioji leidžiamoji motorinės transporto priemonės masė: Iki 3 500 kg. Didžiausioji leidžiamoji priekabos masė: Didesnė nei 750 kg. Junginio masė: Didesnė kaip 3 500 kg, bet ne didesnė kaip 4 250 kg. 96 kodas (B kategorija) reikalingas asmenims norintiems vairuoti B kategorijos junginį nuo 3500 kg iki 4250 kg svorio. Virš 4250 kg svorio B kategorijos junginį galima vairuoti tik išlaikius BE (CE, DE… irgi tinka) kategorijos egzaminą VĮ Regitra. Turint BE kategoriją galima vairuoti ir 96 kodo junginį. Teikiame paslaugas:
  • Planas 1. 96 kodo junginio vairavimo pamoka 2 val. aikštelėje arba keliuose, gatvėse. 96 kodo junginys vairavimo egzaminui.
  • Kaina: sutartinė

  • Planas 2. Mes organizuojame mokymo procesą, mokome vairuoti junginį, konsultuojame vairavimo egzamino laikymo klausimais, mokome vairuoti VĮ Regitra egzamino maršrutais, supažindiname su KET reikalavimais sudėtingiausiose egzamino maršrutų vietose, nuomojame 96 kodo junginį.
  • Mūsų patirtis: Visi pasirinkę šį planą išlaikė vairavimo egzaminą iš pirmo karto.
  • Kaina: sutartinė

96 kodas be streso

1. Pasiruošimas 96 kodo vairavimo egzaminui yra svarbiausias etapas, norint išvengti streso vairavimo egzamino metu. Skirkime tam laiko ir finansinių resursų. Prieš patį egzaminą, pasirūpinkite pakankamu poilsiu, pavalgykite, venkite stimuliuojančių medžiagų, kad nepadidinti streso lygio. 2. Įdėmiai susipažinkite su egzamino reikalavimais ir taisyklėmis. Žinios apie egzamino eigą ir jo reikalavimus, bei mokymasis su 96 kategorijos vairavimo instruktoriumi suteiks jums daugiau pasitikėjimo egzamino metu. 3. Lavinkite praktinį vairavimą su vairavimo instruktoriumi ar šeimos nariu (kuris turi teisę mokyti), kad vairuodami jaustumėtės kuo saugiau ir patogiai. Kuo daugiau praktinės patirties turėsite, tuo mažiau streso jausite egzamino metu. 4. Prieš pradedant vairuoti egzamino metu, prisiminkite anksčiau perskaitytus patarimus, kaip suvaldyti stresą ir jį sumažinti egzamino metu. 5. Išmokite (pakartokite) Kelių eismo taisykles, saugaus vairavimo pagrindus. Jausdamiesi užtikrinti dėl savo pakankamų žinių, būsite mažiau įsitempę ir praktikos egzaminas bus daug lengvesnis. 6. Laiku atvykite į egzaminą, kad nereiktų skubėti, turėtumėte pakankamai laiko ramiai pasiruošti egzaminui. Skubėjimas tik didina stresą ir gali lemti klaidų padarymą. 7. Išvykdami iš namų laikyti egzamino pasitikrinkite ar visus reikiamus dokumentus, pažymas pasiėmėte. 8. Jeigu jaučiate stresą visada pasikalbėkite su savo vairavimo instruktoriumi ar asmeniu galinčiu padėti suvaldyti stresą.