KET testai

ByVairavimo kursai

KET testai

Savo klientams suteikiame galimybę už šią paslaugą sumokėti  internetu per banką. Prisijungimo kodą, prisijungimui prie KET testų programos, gausite po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu.

Užpildykite formą:

Pasirinkite val. skaičių:
5 val. – 3 Eur10 val. – 5 Eur20 val. – 11 Eur

Pastaba: Perveskite pasirinktą sumą „Rekvizitai: AUTOKLASĖ UAB, Įmonės kodas 300529889, A/s: LT717300010093482140 , Swedbank“ ir apmokėjimo kopiją išsiųskite el. paštu: ket@autoklase.lt . KET testų prisijungimo kodas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu. Prisijungti žemiau 

Įsigiję KET testų programos prisijungimo kodą, prisijunkite kodą įvesdami į laukelį. Laikas skaičiuojamas tik sprendžiant testą | Baigus atsijunkite !!!.

 

Apie KET TESTŲ sprendimo programą

KET TESTUS galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Vairavimo teorijos egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų, kurie apima visus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Šiam testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Taip pat Jūs galite pasitikrinti savo žinias spręsdami kontrolinius testus K1 – K6, kurie apima tam tikrus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Klausimų skaičius, sprendimo laikas ir kita – tas pats kaip ir sprendžiant vairavimo teorijos egzamino testus VĮ “Regitra” arba laikant teorijos įskaitą Jūsų vairavimo mokykloje.

KET testas internetu

KET testai (2015 m.). Siūlome pačią naujausią ir panašiausią nuotolinio mokymosi programą (KET testas 2015), kokia yra naudojama VĮ „Regitra“. Tai pati patikimiausia priemonė pasiruošti valstybiniams teorijos egzaminams VĮ „Regitra“, atnaujinti jau pamirštas teorines žinias, ar praradus vairuotojo pažymėjimą dar kartą išsilaikyti teorijos egzaminą. Ir tai Jūs galite padaryti Jums patogiausioje vietoje, bet kuriuo laiku, ten, kur yra interneto ryšys. Jei Jūs esate išvykęs už Letuvos ribų ir neturite galimybės spręsti KET testų vairavimo mokykloje, tačiau norite pasiruošti teoriniam vairavimo egzaminui, tai – ne problema, tikrai galime padėti. Mes siūlome Jums pačią naujausią, kas savaitę atnaujinamą 2014 metų KET testų sprendimo programą nuotoliniu būdu. KET testus galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Mokinius, sudariusius su vairavimo mokykla  sutartį „Eksternu“,  konsultuojame papildomai.

Vairavimo mokykla Jums siūlo:

KET testus lietuvių ir rusų kalbomis, kurie yra populiariausi tarp vartotojų Lietuvoje ir užsienyje!

Vairavimo mokykloje “Autoklasė” renkatės, ko gero, geriausias rinkoje vairavimo teorijos ir praktinio mokymo paslaugas!

KET testai

KET testai

1 komentaras

KET testai internetu – Vairavimo mokykla | Vairuotojų kursai VilniujePaskelbta  3:43 am - Gru 1, 2015

[…] Norite įsigyti prisijungimo kodą, ar prisijungti ir mokytis? Plačiau… […]

Komentarai uždaryti.