Vairavimo kursai

ByVairavimo kursai

Vairavimo kursai

Sveiki. Puslapis keičia paskirtį. Artimiausiu metu čia bus visos vairavimo mokyklos ir jų paslaugos. Susidomėjusius vairavimo mokymo specialistus prašome rašyti a@autoklase.lt ir pateikti pasiūlymus.

 

Mokiniams:

Norite puikiai išmokti vairuoti ar papildomai pavažinėti prieš vairavimo egzaminą? Paskambinkite tel. Nr.: +37065877771 arba parašykite a@autoklase.lt, kokybiška pagalba ir patarimai garantuoti. Parinksime pigiausią, arčiausiai namų, darbo ar kitos pageidaujamos vietos ir kokybiškiausią variantą. Ir visa tai nemokamai, mokėsite tik už mokymo paslaugą !!! Mokėjimas už vairavimo mokymą lizingu, dalimis ar kitokiu susitarimu irgi galimas.

Kuo daugiau mūsų susiburs, siekiant vieno tikslo, tuo naudingiau ir priimtinesnėmis sąlygomis to pasieksime!

 

A1 kategorija

A2 kategorija

A kategorija

B kategorija

BE kategorija

C kategorija

CE kategorija

D kategorija

DE kategorija

     
 

Apie KET TESTŲ sprendimo programą

KET TESTUS galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Vairavimo teorijos egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų, kurie apima visus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Šiam testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Taip pat Jūs galite pasitikrinti savo žinias spręsdami kontrolinius testus K1 – K6, kurie apima tam tikrus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Klausimų skaičius, sprendimo laikas ir kita – tas pats kaip ir sprendžiant vairavimo teorijos egzamino testus VĮ “Regitra” arba laikant teorijos įskaitą Jūsų vairavimo mokykloje.

KET testas internetu

KET testai (2015 m.). Siūlome pačią naujausią ir panašiausią nuotolinio mokymosi programą (KET testas 2015), kokia yra naudojama VĮ „Regitra“. Tai pati patikimiausia priemonė pasiruošti valstybiniams teorijos egzaminams VĮ „Regitra“, atnaujinti jau pamirštas teorines žinias, ar praradus vairuotojo pažymėjimą dar kartą išsilaikyti teorijos egzaminą. Ir tai Jūs galite padaryti Jums patogiausioje vietoje, bet kuriuo laiku, ten, kur yra interneto ryšys. Jei Jūs esate išvykęs už Letuvos ribų ir neturite galimybės spręsti KET testų vairavimo mokykloje, tačiau norite pasiruošti teoriniam vairavimo egzaminui, tai – ne problema, tikrai galime padėti. Mes siūlome Jums pačią naujausią, kas savaitę atnaujinamą 2014 metų KET testų sprendimo programą nuotoliniu būdu. KET testus galite spręsti lietuvių arba rusų kalbomis. Mokinius, sudariusius su vairavimo mokykla  sutartį „Eksternu”,  konsultuojame papildomai.

Jums siūloma:

KET testus lietuvių ir rusų kalbomis, kurie yra populiariausi tarp vartotojų Lietuvoje ir užsienyje!

Vairavimo mokykloje renkatės, ko gero, geriausias rinkoje vairavimo teorijos ir praktinio mokymo paslaugas!