Algirdo g. 35/ 10, Naugarduko g. 28, 03217 Vilnius

+37065694776

a@autoklase.lt

Vairavimo pamokos Vilniuje

Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje: Tel.: +37065877771

A kategorija, A2 kategorija, B kategorija, BE kategorija

1. Norintiems išlaikyti vairavimo egzaminą VĮ ” Regitra „

BE kategorija
BE kategorija

Vairavimo pamokos Vilnius
B kategorija

A kategorija vairavimo pamokos
A kategorija

Mokome vairavimo mokymo aikštelėje, Regitros maršrutais. Papildomos vairavimo pamokos metu atliekame testinį vairavimą pagal VĮ Regitra reikalavimus. Konsultuojame egzamino laikymo klausimais.

2. Turintiems vairuotojo pažymėjimą (teises) ir norintiems patobulinti vairavimo įgūdžius.

Ištraukos iš forumuose pasisakiusių žmonių:

Pas mane situacija tokia: teises turiu jau gana seniai 8 metus, bet mašinytę įsigijau tik sį pavasarį … Žodžiu kai tik žinau kad pvz rytoj reikės sėst už vairo tai ir pilvą susuka ir valgyt nieko negaliu, toks stresas užpuola – juodai. Nors gi visa laika su vyru…. Jis sako kad vairuoju jau gerai, tik kartais uzsiparinu… Su vyru gal jau tokiu 20 kartu buvau už vairo aš… bet čia būna 1 karta per savaitę …

Dabar pačiai reikia jau pradėt vairuot, be jo…. o aš bijau juodai…. nu galvoju – viskas rytoj ryte sėdu ir važiuoju iki pardės bent jau…. ateina rytas ir niekaip neprisiverčiu…”

” Na,aš bijau tiesiog paranojiškai, mašinų atriedančių prieš mane, ypač fūrų, širdis atrodo iššoks pro kaklą, prakaitas žliaugia veidu…..be proto bijau, tų visų greičio mėgėjų, kurie kaip iš niekur atsiranda staiga prieš mano nosį, arba nardo tarp mašinų… aš nesugebu ir nesugebėsiu atsipalaiduoti, kai turiu įtampoje ir strese kankintis kas karta ir įvertinti ne save, bet tuos kurie staiga ners pro mane, užstos kelią prieš nosį, kodėl turiu ištisai galvoti ir nuspėti, ką jie dabar darys, koki manevrą sugalvos….tai žudo……tai ne man…..galiu vairuoti pora kartu metuose, kai nuo vieno vairavimo iki kito, pilnai atsigavusi būnu.”

Dažna situacija, kai, išlaikę vairavimo egzaminą ir gavę vairuotojo pažymėjimą, jį padedame ir ilgai nevairuojame automobilio. Vairuojant automobilį retai arba nevairuojant automobilio ilgą laiką, vairavimo įgūdžiai susilpnėja, o pavieniai bandymai vairuoti kelia įtampa ir stresą. Mūsų manymu, vairuotojams, kurie turi nepakankamus vairavimo įgūdžius, tačiau nori saugiai vairuoti automobilį, reikėtų su šeimos narių ar profesionalių instruktorių pagalba atnaujinti vairavimo teorines ir praktines žinias.

3. Asmenims po eismo įvykio ir nepakankamai drąsiai vairuojantiems ar išvis atsisakiusiems vairuoti.

Ištraukos iš forumuose pasisakiusių žmonių:

Aš ir įsivariau baimę vairuoti, nes turėjau avariją, ir po to viskas- atrodo baimė visiškai užblokavo mano norą vairuoti. Iki tos avarijos viskas buvo gerai, ir viena važinėdavaus, ir kitus pavežiodavau. O dabar… Nepamenu kada už vairo sėdėjau. Kamuoja mintys, kad išvažiavus kur vėl kažkas panašaus atsitiks, nebesijaučiu saugiai kelyje. Tėtis labai pyksta dėl to, kad nevairuoju, bando vis sumeluoti kad alia jį reikia kažkur pavežti, ir prašo manęs, o aš vis randu kokią priežastį kodėl negaliu jo nuvežti… Noriu vairuoti, labai noriu. Bet šiuo metu ta baimė žymiai didesnė už norą. Nežinau kaip su tuo kovoti…”

Pasitaiko situacija, kai eismo įvykio metu, nepriklausomai nuo kaltės, patiriamas didžiulis stresas, dėl kurio asmenys vairavę automobilį ar buvę keleiviais, o kai kuriais atvejais ir matę eismo įvykį, atsisako vairuoti automobilį arba jį vairuoja jausdami baimę.

Mokant tokius asmenis reikalingas ypatingas dėmesys ir specialios psichologinės žinios, o neretai ir glaudus bendradarbiavimas su psichologu. Šiuo atveju su asmenimis norinčiais saugiai ir pilnaverčiai grįžti į eismą dirbame individualiai, taikome pažangiausius pedagoginius mokymo metodus, jei reikia tariamės su mūsų psichologais, dirbame labai kantriai ir kruopščiai.

Vairavimo instruktorius pataria:

Savo darbinėje praktikoje pastebime, kad mokinantis vairuoti su šeimos nariais (artimais žmonėmis) neretai susiduriama su tarpusavio nesupratimu, kantrybės stoka ir kitokiais emocijų įtakojamais reiškiniais, kurie negatyviai veikia  vairavimo įgūdžių tobulinimo procesą – daro jį lėtą ir neefektyvų. Viena pagrindinių problemų yra ta, kad paprastai šeimos nariai neturi tam specialiai įrengtų automobilių. Dažniausiai asmuo, mokydamas vairuoti ir neturintis tam specialiai įrengto automobilio, pats stresuoja (kadangi negali valdyti situacijos), jaučia įtampą dėl padidėjusios avarijos tikimybės, be to, turi žymiai anksčiau reaguoti į mokomo asmens veiksmus, o to pasekoje mokamam asmeniui tampa sunku suprasti, ko iš jo reikalaujama esamoje situacijoje. Šeimos instruktoriui reikia įdėti pakankamai daug pastangų ir brangaus laiko, kad atnaujinti teorines žinias (KET pasikeitimai, naujausi Ekovairavimo metodai, saugaus vairavimo pagrindai ir tt.) ir jas perteikti mokamam asmeniui.

Efektyviau ir saugiau yra tobulinti vairavimo įgūdžius su patyrusiu, profesionaliu vairavimo instruktoriumi. Mokymosi metu materialinė atsakomybė tenka vairavimo instruktoriui ir Jūs taupote savo šeimos automobilį, kurą, išsaugote nepakitusius tarpusavio santykius, šeimos nario laiką, minimaliai ir be rizikos naudojamas šeimos biudžetas. Vairavimo instruktorius visada naudoja specialiai mokymui įrengtą automobilį, kurio technikinė apžiūra atliekama kas 1-eri metai, visada yra reikalingi draudimai. Naudojant specialiai mokymui įrengtą automobilį, vairavimo instruktorius pasikliaudamas savo patirtimi, nesukeldamas įtampos ir streso mokiniui, savalaikiai gali ištaisyti padarytas  mokinio klaidas valdant automobilį mokymo metu. Tai užtikrina efektyvų ir mažiausiai stresą keliantį mokymąsi.

Mūsų profesionalūs vairavimo instruktoriai pastoviai vesdami papildomas vairavimo pamokas kaupia įvairią patirtį, pastoviai tobulina žinias įvairiuose seminaruose ir užsiėmimuose, autosporto treniruotėse. Sukauptą patirtį pritaiko kiekvienam mokiniui individualiai, kartu planuoja mokymo sudėtingumą, intensyvumą atsižvelgiant į mokinio pageidavimus ir pasiektus rezultatus.

Vairavimo mokymui naudojami automobiliai:

1. Norintiems vairuoti visureigį naudojame KIA Sorento

2. Norintiems vairuoti vidutinės klasės automobilį naudojame Hyundai i30, VW Golf

3. Norintiems vairuoti automobilį automatine pavarų dėže naudojame automobilį OPEL

4. BE kategorija ir 56 kodas naudojame automobilį KIA Sorento + priekaba su tentu

5. A, A2 kategorijoms naudojame motociklus Yamaha XJ, Yamaha FZ6, Suzuki GS500E

KAINA: SUTARTINĖ

 Kaina dar neturintiems vairuotojo pažymėjimo čia…